Roxy zve na pondělní koncerty zdarma, dnes izraelská zpěvačka Tamar Aphek

Roxy - Free Mondays Roxy - Free Mondays

Série Free Mondays v klubu Roxy, která tradičně nabízí vstup zdarma na každý pondělní koncert, obohatila dramaturgii o zahraniční hosty.

Ve spolupráci se zahraničními agenty jsme se rozhodli dovážet mladé zahraniční kapely s vysokým potenciálem a dát jim šanci představit se českému publiku,“ vysvětluje nový koncept dramaturgyně klubu Adéla Sejkorová. Kromě mladé zahraniční kapely zahraje i český support a od desáté hodiny až do rána bude následovat djská afterparty.

Již dnes si můžete zajít na izraelskou zpěvačku a kytaristku Tamar Aphek s kapelou. Dříve hrála ve skupinách Carusella a Shoshana, během svého bohatého koncertování vystoupila i jako předskokanka Editors nebo Monotonix. Do Prahy přijede představit své debutové EP. Podpoří ji noisová předkapela Gerda Blank, novozélandsko-český projekt, který vznikl v Brně.

Tamar Aphek+Gerda Blank, Praha – Roxy, 31. 3. 14

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.