Šanson Françoiz Breut se vrací do Prahy v rámci EuroConnections

Françoiz Breut Françoiz Breut

Devět let trvalo, než uzrál čas opět zapříst do strun také v české metropoli. Zpěvačka Françoiz Breut se svým smyslným hlasem propůjčuje nenapodobitelnou atmosféru příběhům, které představí již 23. února v rámci EuroConnections a turné ke svému novému albu Zoo. To s ní nahrál producent Adrian Utley z Portishead. 

V jejích písních rezonuje smutek, bolest ze zlomeného srdce i pocit osamění, přesto její nádherný, smyslný hlas umí ukázat cestu ven z temnot,” uvádí k Francouzce, která třebaže už několik let žije v Bruselu, z typického šarmu a elegance údajně ani kapku neztratila. V pražském Paláci Akropolis ji uvede česká písničkářka Ira Mimosa alias Irena Vlachová, která právě připravuje své další album. „Její spolupráce s Filipem Míškem, Romanem Zabelovem nebo Tomášem Neuwirtem dává tušit, že druhá deska bude plna opojné tesknoty,” dodávají pořadatelé.

AlterEcho ve spolupráci s Palácem Akropolis přináší soutěž o 2x dva vstupy. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku, tu poslat do středečního rána mailem s předmětem „Françoiz Breut – soutěž” na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a mít krapet štěstí. Otázka: Jaký umělecký obor Francoiz Breut vystudovala? Do zprávy prosím uveďte nezapomeňte uvést celé své jméno.

Françoiz Breut  + Ira Mimosa, Praha – Palác Akropolis, 23. 2. 17

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.