Spam: Smrt. Úspěšný audiovizuální projekt se vrací, zakotví v Roxy

Mailový spam a smrt. Dvě věci, kterým by se člověk nejraději vyhl. Když se však tyto dvě věci spojí dohromady, karta se obrací a zájem být všeho součástí vzrůstá. Audiovizuální představení Spam: Smrt, za nímž stojí Vladimir 518, Ondřej Anděra z WWW a zvukař David Vrbík, po roce znovu ožívá a 16. dubna se vrací se scénu. Útočiště nalezne v prostorech klubu Roxy.

Spam: Smrt v sobě kloubí živé obrazy, kreslené těly tanečníků, a divadelní kontury, využívající intenzivních voiceoverů, vizuálních či laserových projekcí a hledající možnosti nových médií. Hlavním tématem, jak už název napovídá, je smrt a koloběh života, v tomto případě nazíraným jak globálně, tak prostřednictvím epizodického personálního zarámování.

Projekt Spam experimentuje s audiovizuální formou již přes deset let, prozkoumávání lidské existence v představení Smrt je prozatím jeho poslední uměleckou expresí. Vstupenky v hodnotě 250 Kč si můžete pořídit v klasických předprodejích.

Spam: Smrt, Praha – Roxy, 16. 4. 15

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.