Stoner rocková legenda Kyuss zahraje v Praze

Kyuss Lives! Kyuss Lives!

Fanoušci stoner rocku, jenž někdy pro své kořeny bývá označován také jako pouštní rock, si třetího června přijdou na své. Do pražského Lucerna Music Baru se totiž přivalí legenda tohoto žánru, kalifornská formace Kyuss.

Tu proslavila především dvě alba z první půlky devadesátých let, jejich druhotina Blues for the Red Sun a především pak její následovník Welcome to Sky Valley, obsahující nejznámější skladby kapely jako jsou Demon Cleaner či Gardenia. Z původního line-upu se v Praze představí zpěvák Garcia, basák Oliveri i bubeník Brant Bjork. Jediným chybějícím článkem tak tedy zůstává Josh Homme, frontman veleúspěšných Queens of the Stone Age, které rozjel právě po rozpadu Kyuss.

Vstupenky na koncert je možno zakoupit v sítích Ticketportal, Ticketpro a Ticketstream, kde jsou k dostání za 500 Kč (+ poplatky). Bez poplatků je lze zakoupit přímo v pokladně klubu, na místě se pak budou lístky prodávat za 600 Kč.

Kyuss, Praha - Lucerna Music Bar, 3. 6. 12

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.