Struny podzimu zakončí klubová noc Spotlight s Young Fathers

Young Fathers, Brno, 9. 5. 13, foto Libor Galia Young Fathers, Brno, 9. 5. 13foto: Libor Galia

Festival Struny podzimu není jen o klasické hudbě, ale také o té progresivní a experimentální. Tradičně ho i letos zakončí klubová noc Spotlight, která se uskuteční 12. listopadu v klubu Roxy a přilehlém NoD. Hlavními hvězdami programu budou britští hip hopoví progresivci, čerství držitelé Mercury Prize, Young Fathers, představí se rovněž americká soulová zpěvačka Xenia Rubinos se svou „lámanou“ experimentální elektronickou tvorbou nebo multiinstrumentalista a producent Taylor McFerrin, syn Bobbyho McFerrina.

Spotlight poskytne prostor i různým fúzím. Lauren Holt, která vystupuje pod jménem LAW, například používá citeru v kombinaci s laptopem a soulovým zpěvem. S novým projektem KATT vystoupí také varhanice Kateřina Chroboková, jež si přizvala ke spolupráci francouzského producenta DA FAKE PANDA.

Vstupenky za 350 korun (pro studenty za 250 Kč) můžete pořídit na webu festivalu Struny podzimu, v předprodeji Ticketpro či Perfect System nebo na pokladně Roxy. Na místě budou o stovku dražší. Podrobný program klubové noci Spotlight naleznete zde.

Struny podzimu: klubová noc Spotlight, Praha – Roxy a NoD, 12. 11. 14

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.