Sziget 2014 odhalil další jména a nové scény

Outkast Outkast

O letošním programu maďarského festivalu Sziget jsme vás již informovali, ale stále to není samozřejmě všechno. Kromě Queens of the Stone Age, Placebo, Skrillexe, Jakea Bugga nebo Imagine Dragons na „ostrovním“ festivale vystoupí i britští Bombay Bicycle Club (které rovněž můžete letos vidět na slovenském Grapu), Manic Street Preachers, Lily Allen, Anti-Flag, The Kooks, The Prodigy nebo rappeři OutKast.

Sziget také na letošní ročník připravil úplně nové scény. Bude to World Village a jak už název napovídá, prostor zde dostanou kapely zařaditelné do širokého pojetí žánru world music. Další novinkou je Campfire Stage určená profesionálním i amatérským hudebníkům. Sziget Community Garden pak představí návštěvníkům městské zahrady. Další nové scény budou také Europe Stage nebo Blues and Irish Stage.

Aktuální cena vstupenek už jen do konce dubna je 209 eur na celý týden i s kempováním, případně 179 eur na pětidenní hlavní program bez kempování. Prodávají se i vstupenky na jednotlivé dny.

Více informací o dalších jménech na line-upu a vstupenkách najdete na oficiálním webu festivalu Sziget.

Sziget – Island of Freedom 2014, Budapěšť (HU) – ostrov Óbudai, 11. - 18. 8. 14    

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.