The Pains of Being Pure at Heart jsou zpět. Chystají desku, nabízí první skladbu

The Pains of Being Pure At Heart, foto Annie Powers/Slumberland Records The Pains of Being Pure At Heartfoto: Annie Powers/Slumberland Records

Doba je uspěchaná, na vše stačí méně času. Platí to i v hudbě. Pozice, které by si před dvaceti lety kapely vydobývaly dlouhá léta, se dnes získávají záhy. The Pains of Being Pure at Heart budiž příkladem. Stačily dvě desky a už mají nálepku předáků nové vlny shoegaze a noise popu.

Nabyté posluchačské i kritické obdivy se newyorská pětice nyní pokusí utužit. Již 22. dubna totiž vydává svou třetí studiovou desku, nástupce úspěšného Belong z roku 2011. Nová kolekce písní ponese název Days of Abandon a uvádí ji první ochutnávka, skladba Simple and Sure.

The Pains of Being Pure at Heart zavítali do našich končin naposledy před dvěma roky, kdy se představili v Praze. Zamíří k nám v rámci turné k nové desce i tentokrát?

  vychází za podpory
  EEA and Norway grants
  Ministerstvo kultury ČR
  Nadace Český hudební fond
  NADACE ŽIVOT UMĚLCE

  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.