Už dnes proběhne v Roxy veřejná diskuze o situaci české klubové scény

Roxy Roxy

Zajímá vás, jak se daří české klubové scéně? Zajímá vás, co si o ní a jejím vývoji myslí hudebníci, odborná i laická veřejnost? Myslíte si, že české kluby zažívají časy hojnosti? Nebo jsou snad na pokraji úpadku? Uvažujete o tom, co je podstatou klubů v době, kdy už odezněla undergroundová revolta? Jak klubovou scénu ovlivňuje internet? Přijďte dnes v 17:00 do pražského klubu Roxy poslouchat a ptát se. Zúčastněte se dvouhodinové veřejné diskuze s mottem „Klubová scéna – hard nebo heart times?“.

Hlavními diskutujícími budou pražský primátor Bohuslav Svoboda, zástupci klubu Roxy, hudebníci Lukáš Turza (Brooklyn) a Jiří Burian (Republic of Two), hudební publicista Pavel Kučera a socioložka Marta Svobodová. Do řad odborného publika jsou pozváni představitelé pražských klubů, umělci, politici a lidé z médií. Zváni jsou ale všichni, kteří by se chtěli k tématu vyjádřit, vznést dotaz nebo jen být „ u toho“.

Akce se koná k příležitosti dvacetiletého výročí založení klubu Roxy/NoD. Plánuje se, že během letošního roku budou následovat ještě další diskuze.

Online přenos můžete sledovat na stránkách klubu Roxy.

  vychází za podpory
  EEA and Norway grants
  Ministerstvo kultury ČR
  Nadace Český hudební fond
  NADACE ŽIVOT UMĚLCE

  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.