Ventolin Ventolin Romana Kovácsová

Ventolin své turné zpestří v Brně a Praze, doprovodí jej Container

David Doubek alias Ventolin stále pokračuje ve vyprodávání klubů se svým albem Vitajte (2017). Podruhé vyrazil na turné do Polska, po němž ho nyní čekají dva koncerty s americkým producentem Containerem, předním zástupcům světové DIY techno noise&drone kazetové scény. V pátek na brněnské Flédě, o den později v pražském Fuchs2.

„Líbí se mi jeho přístup k elektronické hudbě, který je blíž koncertu než party. A mám rád jeho špinavý a zkreslený zvuk, který je zároveň poťouchlý a veselý. Je to vymítač temnoty hodně hrubým koštětem,”  říká Ventolin. V Praze i Brně jako host zahraje také Marius Konvoj, jenž je jedním z nejvýraznějších členů ostravské umělecké hudebně výtvarné scény. „Je to underground, srdce, primitivní elektronika a video v nahé a krásné formě,” dodává průvodní zpráva k nadcházejícím koncertům. Na řadě dalších budou jako hosté 1flfsoap, Její vály, Morpheus, Tomino a Myslivec. Zastávky nadcházejícího rozsáhlého turné lze sledovat na stránkách umělce.

Ventolin + Container + Marius Konvoj, Brno – Fléda, 5. 4. 19
Ventolin + Container + Marius Konvoj, Praha – Fuchs2, 6. 4. 19

Komentáře

vychází za podpory

Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.