Videotip: 100 °C představují závodnický videoklip a chystají desku na jaro

100°C 100°C

Česká kapela původem z Mariánských lázní, která má za sebou už tři desky a její stylový mix popu i elektroniky s prvky drum’n’bassu, reggae a funku z ní udělal v minulosti pozoruhodný objev naší scény, chystá další studiové album. Od poslední nahrávky Brant Rock uplynuly čtyři roky, nyní má kapela projít určitou stylovou proměnou, jak naznačuje i první singl Nobody Feels Good.

Videoklip k této skladbě se natáčel převážně na Masarykově okruhu v Brně, záběry přímo ze závodů na rakouském Red Bull Ringu. Režie se ujal baskytarista 100 °C Ondra Urbanec, jak už bývá u kapely zvykem. Singl i klip ilustruje příběh příliš ambiciózního rodiče, který se realizuje na úspěchu svého syna, automobilového závodníka.

Skupina momentálně pracuje na novém albu, kde se objeví písničky napsané před třemi roky i úplné novinky. Některé skladby už je možné slyšet na koncertech, deska by měla vyjít na jaře. 100 °C také připravují pro fanoušky výroční koncert v klubu na Rampě v Mariánských Lázních, a to 25. prosince v rámci oslavy patnácti let jejich existence.

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.