Videotip: Ed Sheeran se v novém klipu opíjí s pěknou kočkou (čtyřnohou...)

Ed Sheeran loni zabodoval ve Velké Británii se svým debutem + a nedávno také trochu smutným prvenstvím nejméně prodávaného interpreta, který dosáhl na první příčku britského albového žebříčku, za posledních sedmnáct let. Vzhledem k jeho jiným úspěchům je nepříliš pozitivní „rekord“ spíše důsledek neustále klesajícího prodeje desek. Ed Sheeran si tento nemilý zářez v hudební historii vyrovnává například čtyřmi nominacemi na letošní Brit Awards.

Zpěvák, raper a písničkář s irskými kořeny má velké ambice své nominace proměnit ve vítězství a požádal své fanoušky o podporu neobvyklým způsobem. Ke svému dalšímu singlu Drunk z debutové desky natočil dvě verze videoklipu. V tom „nudnějším“ se objevuje několik britských celebrit, také herec Rupert Grint, jenž vystupoval i v předchozím Sheeranově klipu Lego House. Druhou oficiální verzi slíbil Ed zveřejnit až poté, kdy jeho největší hit The A Team získá na Brit Awards 100 000 hlasů.  Tak se stalo a nyní se můžeme podívat na videoklip, kde se zrzavý hudebník opíjí s kočkou (a není to tak prvoplánové jako to zní). Možná kvůli trochu násilnějšímu obsahu si například britské MTV Rocks zvolilo do svého programu raději první verzi.  

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.