Videotip: Foster The People nezastaví ani smrt

Úvodem k aktuálnímu videoklipu Foster the People by se dala poznamenat slova jako „konečně“ nebo „co jim na tom tak dlouho trvalo“. Houdini byl od začátku jednoznačný hit z jejich zatím jediné desky Torches, ale svého plnohodnotného samostatného vydání na singlu se dočkal až nyní, poté, co měl minipremiéru pouze ve Velké Británii jako promo singl již před rokem. Ano, je to ta písnička, ze které je nejvíce cítit určitá podobnost s MGMT.

Pokud jde o klip, ani tady se nejedná o nápad, který bychom neznali již dávno díky vtipným videům od All Time Low nebo Blink 182, ve kterých se členové kapel v zábavných hereckých kreacích musí potýkat se zákeřnostmi hudebního businessu. Nicméně, téma je stále aktuální, hrát se bude, a dokonce ani smrt to nezastaví. Pokud vás zajímá, jak taková mašinerie funguje, nové video Houdini od Foster the People vám vše názorně předvede.  

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.