Videotip: Podívejte se na raritní a komické vystoupení z počátku kariéry Nine Inch Nails

Pokud jen trochu znáte americkou industrialovou kapelu Nine Inch Nails, zcela jistě vás zarazí, že by seskupení podobného charakteru mělo kdy mít co do činění s show pojmenovanou Dance Party USA. Nicméně, bylo tomu tak - skupina, jež má za sebou podobné kousky jako je šílený krátkometrážní film Broken, se producíruje po lacině vyhlížejícím pódiu a za pomoci playbacku předvádí svou skladbu Down In It. Před zraky tančících lidí, jež zrovna jako jejich skalní fandové nevypadají. Podívaná stojí určitě za to.

Vystoupení okomentoval skrze svůj Twitter i samotný Reznor: "Před mnoha lety měli mladí a naivní Nine Inch Nails říci, v jaké televizní show by se chtěli objevit. Ze srandy (a pravděpodobně pod vlivem alkoholu) zvolili tu nejabsurdnější možnost, která je v onu chvíli napadala. A poté jim bylo řečeno, že jejich vystoupení bylo skutečně zarezervováno. Bavili jsme se, utahovali si z lidí, jejich módy a účesů. Život byl fajn. Několik let poté, internet je objeven..."

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.