Videotip: Podívejte se na videoklip k singlu Harakiri ze sólovky Serje Tankiana

Z čerstvě vydaného třetího sólového alba Serje Tankiana nazvaného Harakiri právě vyšel stejnojmenný singl a videoklip upozorňující na nezodpovědné chování člověka vůči planetě Zemi. Zatímco většina Tankianových sólových písní byla inspirována válkou a násilím lidí proti lidem, klip k Harakiri naznačuje, že frontman kapely System of A Down nyní kriticky míří k tématu člověk versus příroda. Po poslední vědecké studii přiznávající vliv lidského faktoru na změny klimatu, je tato reflexe více než aktuální.

Z novinkového alba již byly vydány singly Figure It Out a Cornucopia. Harakiri je tak třetí vydanou písní a celé album je prvním ze čtveřice připravovaných Tankianových nahrávek. V budoucnu jeho fanoušky čeká jazzové album Jazz-Iz-Christ, orchestrální deska Orca a Fuktronic, což bude spolupráce Serje Tankiana s Jimmym Urinem (Mindless Self-Indulgence).

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.