Videotip: Puding pani Elvisovej má retro náladu

Roztancovaní Slováci Puding pani Elvisovej mají ze své nové desky Tektonická platňa takovou radost, že se do natáčení klipu ke skladbě SISISISI vrhli po hlavě. Respektive do něho seskočili z postele.

Autorem snímku jsou Phil&Igor, ruku k dílu přiložili také studenti uměleckých oborů. Kapela se za jejich pomoci přesunula do let minulých a výsledkem je pestrobarevný klip plný dobových vymožeností (třeba viz 1:19!).

Máme radi tento vizuálny štýl a dosť sme sa pri natáčaní nasmiali. Bizarné tančeky, čudné účesy a retro svetríky, no proste úplne sme sa vybláznili,“ rozplývají se PPE pro Newsound.

Kapela je za polovinou svého slovenského Ľudovít Tour, zbývají ještě zastávky v Košicích, Trenčíně nebo Bratislavě. A proč se šňůra jmenuje tak, jak se jmenuje? „Názov Ľudovít Tour okrem slovnej hračky odkazuje aj na 200. výročie narodenia najvýznamnejšieho kodifikátora slovenského jazyka, ktorý budeme v kluboch rekodifikovať.

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.