Videotip: The National a jejich netradiční klip z politického prostředí

The National, Off Festival 2009, foto Filip Drábek The National, Off Festival 2009foto: Filip Drábek

Před necelým rokem představilo americké rockové seskupení The National své páté album High Violet. Během uplynulé doby byla tato kritiky i fanoušky oceňovaná nahrávka podpořena klipy k písním Bloodbuzz Ohio a Terrible Love (živá verze), nyní přichází kapela s klipem dalším a to ke skladbě Conversation 16.

Příběh se točí kolem tajného agenta v podání Johna Slattera (Vlajky našich otců, Správci osudu), který je nešťastně zamilovaný do prezidentky USA, jejíž role se zhostila Kristen Schaal (Blbec k večeři, Rande v Římě). V tomto poněkud zvláštním a humorném videoklipu se v menších rolích představí také členové kapely.

The National také stále nepřestávají doplňovat o nová místa své turné. Nejblíže je můžeme vidět v létě, kdy navštíví festivaly v okolních zemích: polský Open'er, maďarský Sziget, rakouské Frequency a také německou dvojici Highfield a Area4.

The National

Komentáře

vychází za podpory

EEA and Norway grants
Nadace Český hudební fond
Ministerstvo kultury ČR

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.