Two Door Cinema Club Two Door Cinema Club Facebook.com TDCC

Videotip: Two Door Cinema Club představují nový singl z chystaného EP

Pokud nemáte dost nových songů, aby to vydalo rovnou na celé album, ještě neznamená, že musíte koncertovat pořád jen s těmi staršími. To si řekly kapely jako Bloc Party (i když v jejich případě jsou další koncerty otázkou), The Vaccines nebo také Two Door Cinema Club. Všechny se rozhodly vydat místo dlouhohrající desky EP. Jejich fanoušci tedy mohou poslouchat pár nových věcí ve studiové kvalitě a naživo už je snadno rozpoznat.

Severoirská trojice Two Door Cinema Club chystá zatím bez pevného data vydání EP Changing of the Seasons a nyní představuje stejnojmenný první singl i s videoklipem. Na jejich třetím albu se již podle slov zpěváka Alexe Trimblea pracuje, ale bude to trvat ještě více než rok, než se desky dočkáme. Skupina také přešla od francouzského labelu Kitsuné k Parlophone Records, které jsou součástí EMI. Na nový klip se můžete podívat níže.

Komentáře

vychází za podpory

EEA and Norway grants
Nadace Český hudební fond
Ministerstvo kultury ČR

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.