TOP SONGY 2013: The Men - Half Angel Half Light

Američtí The Men se s vydáváním desek nepářou a letos prodloužili svou každojarní sérii už na čtvrtý kousek. Za poměrně krátkou dobu se jim povedlo mnohé, s post-hardcoreovou deskou Leave Home (2011) prorazit, s přístupnější Open Your Heart (2012) se vyšvihnout mezi nejdiskutovanější mladé kapely, s indie/americana New Moon zase ztratit velký počet svých starých fanoušků.

Mezi ty se já neřadím, tím pádem mě jejich proměna nějak negativně nezasáhla. Poslední řadovka určitě není dokonalá, nejlépe mi na ni pasuje prosté slovo zábavná. Chytlavé melodie, riffy, pohodová atmosféra. Letos na jaře jsem s ní strávil poměrně hodně času, z něhož výraznou část ukrojilo právě opakované poslouchání Half Angel Half Light. Tak snad se letos na jaře dočkáme pátého přírůstku, jedna deska ročně, tak to mám rád. (A je tomu vskutku tak, právě jsem se dočetl, že nová deska Tomorrow's Hits vyjde čtvrtého března 2014...)

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.