Vinyla startuje další podzimní večírky. Brněnskou Prahu rozezní Esazlesa a India

Esazlesa Esazlesa Matěj Hošek

Ačkoli jsou hudební ceny Vinyla již rozdány, závěrečnou ceremonií s gratulacemi vítězům to nekončí. V rámci doprovodného programu a pro zkrácení čekání na ročník nadcházející vystoupí již tuto sobotu 4. 11. dvě výrazné formace současné alternativní scény – Esazlesa a India.

Neznám snad jinou kapelu, která by takto spojovala fanoušky napříč žánry. Pokud se rozhodnete navštívit sobotní koncert Esazlesa, je možné, že v publiku potkáte hipstera s plnovousem i drsného rockera v kožené bundě. Post-hardcorová parta z Plzně nyní zažívá boom díky albu Společnost psů. Temný patos melancholie i čerstvé záchvěvy country dělají z Es neotřelou kompozici.

Zasvěceným při jméně Tomáš Kopáček jistě naskočí jména projektů jako Tempelhof či Black Tar Jesus. Nyní je však jeho prioritou již nějaký čas právě trio India, hravá energická nálož, která i přes svou ojedinělou skladbu dokáže zaujmout široké publikum.

Esazlesa + India, Brno – Praha, 4. 11. 17

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.