Waves Vienna 2017 představí perly z Česka a Itálie

ba:zel ba:zel Marcel Skýba

Showcase festival Waves Vienna nabídne na konci září stovky hudebních interpretů, kteří se představí hned v několika klubech a na další místech hlavního rakouského města. Mottem akce je East meets West, a tak 28. až 30. září ve vídeňském devátém okresku vystoupí i řada talentovaných umělců z východní Evropy. Festival se letos zaměří také na hudební objevy z České republiky a Itálie. 

Zvláštními hosty z Česka budou například Aid Kid, ba:zel, Cold Cold Nights, Ghost of You, Manon Meurt či Never Sol. Z Apeninského poloostrova dorazí Denis The Night & The Panic Party, GIUNGLA nebo Kiol

Na tyto dvě země a jejich hudební trh se zaměří Waves Vienna Music Conference. Diskuzní panel nabízí možnost účasti na přednáškách a workshopech. Je to také ideální příležitost setkat se s lidmi z branže a domluvit případnou budoucí spolupráci. V rámci konference se uskuteční i Music Hackday, setkání, na kterém se kreativní lidé spojí do týmů, aby vytvořili hudebně-technologickou novinku. 

Hlavním tahákem festivalu bude vystoupení Clap Your Hands Say Yeah, britských Forest Swords, rakouských Client Liaison nebo švýcarského projektu Zeal & Ardor. Za návštěvu bude stát i koncert Lubomira Melnyka, amerických Nite Jewel, britských Yungblud, finských View, polských Coals či norské písničkářky Kalandry

Vstupné na celý festival stojí 49 euro, jednodenní vstup na čtvrtek 18 euro, na pátek a sobotu 22 euro.

Waves Vienna, Vídeň – různá místa, 28.–30. 9. 17

 

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.