Pařížské elektronické duo Justice vypustilo do světa třetí singl ze své poslední desky Audio, Video, Disco, která vyšla na konci října. Po prvních ochutnávkách v podobě skladeb Civilization a Audio, Video, Disco se dočkal vydání track On’n’On a vzniklo k němu i video.
Andrew Vanwyngarden a Ben Goldwasser, tedy lehce psychedelické duo MGMT, začali sbírat písně pro následovníka své druhé desky Congratulations prakticky ihned po vydání zmíněného alba. Teď se však vynořila informace, že třetí deska by měla vyjít v létě letošního roku
Norská recesistická parta Hurra Torpedo zahájila své turné po České republice v Brně. Zahrála ve svém neotřelém podání hity světové popové produkce i tradiční české koledy a během této extravagance rozmlátila na stagi, co se dalo.
Americká indie popová kapela The Shins ohlásila koncem minulého roku nové album Port Of Morrow, jež vyjde 20. března. Je to jejich první deska po pětileté pauze.
Během loňska jste jejich songy museli už někde slyšet, jen jste možná nezaregistrovali jejich jméno. Je nejvyšší čas to napravit, protože kalifornská kapela Foster the People se dostává do povědomí celého světa závratnou rychlostí.

Britská indie kytarovka The Wombats zavítala letos již podruhé do České republiky a tentokrát rozpálila pražský Lucerna Music Bar. Jejich vystoupení byla jedna velká party, která nepotřebovala dlouho k rozehřátí.

Florence Welch je žena, která boří veškeré stereotypy na scéně populární hudby. Není pouze zpěvačkou s výjimečným hlasem, ale umělkyní s neskutečnou obrazotvorností.
Britská elektronická trojka Friendly Fires natočila videoklip k třetímu singlu s názvem Hurting, který pochází z alba Pala. Deska vyšla v květnu tohoto roku a dosud ji reprezentovaly písně Live Those Days Tonight a Hawaiian Air.

Již počtvrté během posledních tří let zavítal do České republiky francouzský veterán elektronické hudby Jean Michel Jarre, tentokrát zahrál fanouškům v brněnské Kajot Aréně.

Talentovaný britský rapper a písničkář Ed Sheeran vydá 13. listopadu v pořadí třetí singl ze svého debutu + (Plus). Bude to píseň Lego House, ke které je již dostupný videoklip.

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.