Serj Tankian přijede v říjnu do Prahy

Sotva se objevil nový videoklip k singlu Harakiri, o kterém jsme psali nedávno, vzápětí přišla i zpráva o tom, že Serj Tankian přijede představit své třetí stejnojmenné album naživo do Prahy. Koncert se uskuteční 24. října ve velkém sále pražské Lucerny.

Jen připomeňme, že tento americký hudebník , politický a environmentální aktivista arménského původu vydal již tři sólová alba: Elect The Dead (2007), Imperfect Harmonies (2010) a nejnovější Harakiri. Naposledy u nás Tankian vystupoval před dvěma lety v pražské Incheba Aréně, kde si na pomoc přizval Český národní symfonický orchestr.

Jen s malým časovým odstupem od toho posledního se objevilo již čtvrté video reprezentující novou desku, tentokrát k písni Occupied Tears.

Vstupenky budou za cenu 900 Kč (+ poplatky) k zakoupení od čtvrtka 19. července exkluzivně na stránkách serjtankian.com, od pátku 20. července pak v sítích Ticketpro a Ticketportal.

Serj Tankian, Praha – Velký sál Lucerny, 24. 10. 12

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.