Král britského reggae a dubu Macka B to rozjede v Brně i Praze

Macka B, Uprising Reggae Festival 2008, foto Filip Drábek Macka B, Uprising Reggae Festival 2008foto: Filip Drábek

Christopher MacFarlane, který si říká Macka B, se opět vrací do České republiky. Již od poloviny osmdesátých let je součástí britské reggae a dubové scény, má na kontě nespočet alb a vystupování po celém světě i s legendami reggae jako Burning Spear, The Wailers nebo s Leem Scratchem Perrym.

V pražském Lucerna Music Baru vystoupí 26. září. spolu se svou doprovodnou kapelou Roots Ragga Band a také producentem Mad Professorem, s jehož pomocí vydal kdysi své první album Sigh Of The Times (1986). V brněnském klubu Favál zahraje Macka B jen s Roots Ragga Bandem o den později, tedy 27. září.

Vstupenky na pražský koncert jsou k dispozici v síti Ticketstream nebo přímo v Lucerna Music Baru v předprodeji za 350 Kč, na místě pak za 450 Kč. Na ten brněnský seženete lístky v předprodeji na baru v Klubu Favál nebo v Indies za 290 Kč a na místě za 350 Kč.  

Macka B, Praha – Lucerna Music Bar, 26. 09. 12

Macka B, Brno - Favál, 27. 09. 12

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.