Amelie Siba vydává druhé album

Amelie Siba vydává druhé album

Nadějná písničkářka Amelie Siba přichází s novým albem Love Cowboys. Křehký loňský debut Dye My Hair (2020) Amelii slibně nastartoval kariéru úspěchy v anketě Anděl i v cenách české hudební kritiky Apollo. Nová nahrávka, kterou do finální podoby zprodukoval Kryštof Kříček (Please the Trees, Haru), navazuje na stará témata prvních lásek, autorka v ní zpracovává následné pocity křivdy, frustrace, zlosti, ale i nutného očištění a nových začátků.

Novinkou je doprovodná kapela, jež spolupracovala na desce už ve studiu, a přidá se ke zpěvačce také na brzkých křestech. Amelii Sibu spolu s Janem Hradílkem (Dukla, Mayen) a Vojtěchem Pejšou (Manon Meurt) budou moci posluchači vidět a slyšet už 4. listopadu v pražské MeetFactory s podporou ambientního projektu dné a producenta St. Jacob nebo 9. listopadu v brněnském Kabinetu Múz se zatím nezveřejněným supportem.

Amelie Siba, dné & St. Jakob: Love Cowboys release show, Praha – MeetFactory, 4. 11. 21
Amelie Siba with friends
, Brno – Kabinet Múz, 9. 11. 21

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.