Astronautalis se v létě vrací do Česka, zavítá i na Slovensko

Astronautalis Astronautalis Libor Galia

„Ostatní se mě často ptají: Proč tak rád koncertuješ v Česku? Je to snadné. Češi jsou neskuteční fanoušci. Co se týče koncertů neumí dělat nic napůl. Nestane se, že by jen stáli na místě a pokyvovali hlavou. Ne, české koncerty, to je vždy neskutečná energie.“ Slova Andyho Bothwella aka Astronautalise z únorového koncertu v Kopřivnici mohu jenom potvrdit. Příliv nekonečné energie můžete nyní zažít znovu, Andy se k nám totiž v krátkém sledu vrací, v červenci odehraje tři koncerty v Česku a další dva na Slovensku.

Letní tour po Česku zahájí v olomouckém Jazz Tibet Clubu 23. července, následující den se přesune do Kina Morava ve Veselí nad Moravou. Pokračovat bude 25. července v Baru Mariachi v Nitře, kde ho pohostí slovenští bratia, a druhý slovenský koncert odehraje 26. července v Zahradě v Bánské Bystrici. Česko-slovenskou šňůru Astronautalis zakončí 27. července U Parádů ve Frantolech.

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.