Kabinet Múz láká v lednu a únoru na Parfum Brutal, Aby Wolf či Astronautalise

Astronautalis, Itch My Ha Ha Ha 2015 Astronautalis, Itch My Ha Ha Ha 2015 Václav Mach

Mrazivé počasí přímo vybízí k tomu, jít se někam schovat. Dobře toho využila dramaturgie brněnského Kabinetu Múz, neboť na leden a únor připravila několik zajímavých koncertních kousků.

Jednatřicátého ledna dorazí do Brna detroitská temně psychedelická kytarová čtveřice Moonwalks. Podpoří ji na podobnou vlnu naladění brněnští Beps’n’Jonnies.

Čtvrtek 2. 2. bude patřit německým indie popovým Parfum Brutal. V rámci přípravy na koncert si dejte třeba jejich zatím poslední album Into Earth. Předskočí jim olomoučtí indie-rockeři Froples a brněnské elektroakustické duo TEVE (Antonín Koutný a Veronika Vlková).

Elektronický večírek čeká Kabinet 11. února. Kromě domácího Jakuba Adamce a whydie? se představí taky dvojice Pelada, o níž se šušká jako o vycházející hvězdě montrealské elektronické scény.

Všichni neúnavní fanouškové floridského rappera Astronautalise si na své přijdou 15. února. Na pódiu se ten večer vystřídá s Aby Wolf, zasněnou královnou atmosférického indie popu.

Tohle ale rozhodně není všechno, co Kabinet na zimu chystá, takže si nezapomeňte prostudovat kompletní program klubu.

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.