Audiotip: Stone Temple Pilots nabízejí nový singl, zpěváka si půjčili od Linkin Park

Stone Temple Pilots s Chesterem Benningtonem Stone Temple Pilots s Chesterem Benningtonem

V únoru skončil ve Stone Temple Pilots Scott Weiland, který byl oficiálně vyhozen za to, že se rozhodl vyjet na sólové turné, při kterém hrál celé album Core, tedy první počin skupiny. Zatímco zpěvák se ohradil, že není možné vyhodit zakládajícího člena, frontmana a spoluautora mnoha velkých hitů a přenechal tuto nepříjemnost právníkům, Stone Temple Pilots si našli nového vokalistu. Je jím poněkud překvapivě Chester Bennington.

Frontman Linkin Park je nyní členem Stone Temple Pilots na plný úvazek, nahrává s nimi novou desku paralelně s chystanou novinkou své původní domovské kapely. Pro Benningtona to není žádný velký problém, protože v minulosti už nahrával dvě alba zaráz, když pracoval na svém vedlejším projektu Dead By Sunrise a zároveň na desce A Thousand Suns s Linkin Park.  

Níže si můžete poslechnout první ochutnávku společné tvorby Chestera Benningtona a Stone Temple Pilots v podobě singlu Out Of Time. Jestli se vám líbí, na oficiálním webu kapely ho můžete stáhnout zdarma.

Komentáře

vychází za podpory

EEA and Norway grants
Nadace Český hudební fond
Ministerstvo kultury ČR

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.