Baroness opustili bubeník a baskytarista

Baroness Baroness

Stačilo jedno dlouho uzrávající rozhodnutí a sestava jedné z nejopěvovanějších progressive metalových skupin současnosti se scrvkla na polovinu. Baroness se rozhodli opustit baskytarista Matt Maggioni a bubeník Allen Bickle.

Celý odchod má s největší pravděpodobností návaznost na havárii autobusu, která tourbus Baroness postihla loni v srpnu poblíž anglického Bristolu a během které bylo zraněno devět osob (z toho dvě vážněji).

Některé následky (nehody) byly natolik vážné, že znemožnily pokračování v Baroness. Přestože jsme je nikdy nevyzývali k odchodu, máme pro tuto situaci maximální pochopení a upřímně přejeme Mattovi a Allenovi v budoucnosti to nejlepší, “ řekl k odchodu dvou členů frontman John Baizley a zároveň dodal, že bližší podrobnosti kapela s ohledem na soukromí všech zúčastněných nebude zveřejňovat.

Útěchou fanouškům budiž, že oba odešlí členové jsou již nahrazeni a Baroness se chtějí co nejdříve vrátit ke koncertování i skládání.

TAG:

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.