Baroness v nové sestavě zavítají na jaře do Prahy

Baroness - Purple Baroness - Purple

Melodický metal v podání Baroness ještě neřekl své poslední slovo. Ani vážná nehoda autobusu, která se kapele přihodila v roce 2012, asi měsíc po vydání dvojalba Yellow & Green, ji nakonec nezlomila. Frontman a autor vizuálů John Baizley tehdy málem přišel o ruku a následně po této události kapelu opustili dva její členové.

S baskytaristou Nickem Jostem a bubeníkem Sebastienem Thompsonem nahráli Baroness nové album Purple (tradice barevných pojmenování desek tak pokračuje), které vyšlo skoro pod stromeček, 18. prosince. Přirozeně, traumatický zážitek výrazně ovlivnil jeho náladu i texty. Spolu s vydáním alba přišlo také ohlášení termínů turné a Praha mezi nimi nechybí. Baroness zahrají v Lucerna Music Baru 17. března příštího roku. Vstupenky za 390 korun seženete v obvyklých předprodejích, na místě budou o stovku dražší.

Baroness, Praha – Lucerna Music Bar, 17. 3. 15

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.