Beck vydá novou desku koncem února, poslechněte si první singl Blue Moon

Beck - Morning Phase Beck - Morning Phase

Po loňských slibech přichází potvrzení, datum vydání, obálka, tracklist a také první singl. Beck vydá po šesti letech nové album pojmenované Morning Phase, můžeme se na něj těšit již 24. února.

Inspirace ke zvuku alba pocházejí z Kalifornie, tedy domácí půdy amerického umělce. Beck cituje vlivy The Byrds, Crosby, Stills and Nash a Neila Younga. Na desce se objeví řada hostů, například multiinstrumentalista Justin Mehldal-Johnsen, který už dříve pracoval s Beckem i Nine Inch Nails nebo členové již neaktivní kalifornské power popové kapely Jellyfish Roger Joseph Manning ml. a Jason Falkner. Bude to první Beckův studiový počin od posledního alba Modern Guilt, které vyšlo v roce 2008.

Beck nedávno přispěl na valentýnskou kompilaci svou coververzí Lennonovy balady Love. Také slyšíte její reminiscence v novém singlu Blue Moon, který je předzvěstí desky Morning Phase?

Tracklist:

Morning

Heart Is A Drum

Say Goodbye

Waking Light

Unforgiven

Wave

Don't Let It Go

Blackbird Chain

Evil Things

Blue Moon

Turn Away

Country Down

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.