Březnový Kabinet zve na dánského písničkáře, kanadskou kytarovku a hlavně na výkvět české scény

Deaths Deaths Libor Galia

První jarní měsíc znamená pro brněnský Kabinet múz hodně napěchovaný koncertní program.

V neděli 12. března zve klub všechny milovníky šedesátkových garážových kytar a rock’n’rollu na kanadské Pow Wows. Doprovod na jejich středoevropské části turné jim nemůže dělat nikdo jiný než Maggie’s Marshmallows.

V polovině měsíce, 15. března, bude pódium Kabinetu patřit dvěma zásadním domácím kytarovkám. Dorazí jednak ROLE, jednak ±0, kteří budou tak trochu v hlavní roli, protože pokřtí svůj dlouho očekávaný syrový debut.

O den později tady vystoupí dánský písničkář Lasse Matthiessen se svou čtyřčlennou kapelou. Předskakovat bude folkařka Lucie Redlová.

Pro příznivce tvrdší hudby Kabinet naplánoval na 18. března koncert trojice kapel, zahrají Ravelin 7, Rutka Laskier a Decultivate.

Další vykřičník by si měli Brněnští v diáři namalovat k datu 23. 3. Představí se totiž minimalistický elektronik dné, čerstvý držitel cen Apollo i Vinyla, a temní elektroničtí urbanisté Deaths.

Závěr měsíce bude patřit Priessnitz (30. 3.) a společnému večírku kapel Midi Lidi, Kalle a Ventolinovu DJ setu (31. 3.).

Kompletní březnový program včetně radovánek z dalších oblastí kultury najdete na stránkách Kabinetu Múz.

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.