Bulp na cucky. Slovenský elektronický projekt míří do Olomouce

Bulp na cucky. Slovenský elektronický projekt míří do Olomouce

Bez studentů by byl olomoucký kulturní život chudší. Důkazem budiž nastávající květen, během kterého proběhne jednak Olomoucký majáles Univerzity Palackého, jednak koncert výrazného slovenského elektronického projektu Bulp, který pořádá studentské univerzitní rádio UP AIR. Večírek se uskuteční v pátek 4. května v prostorech Divadla na cucky.

Evoluci Bulpovy zasněné elektroniky, dream popu a zadumaného techna se zájmem sledujeme od samých počátků a těšíme se na jeho koncertní olomouckou premiéru. Na Hanou dorazí sourozenecká dvojice sofistikovaného „mašinkáře“ Samo Štefance a zpěvačky Jany Štefancové už jako jedno z nejtalentovanějších jmen slovenské klubové scény. Ostatně, jejich dvě sošky z Radio_Head Awards za objev roku a elektronickou desku roku mluví za vše. Vidíme se na místě.

PS: Soutěž. Pokud máte soutěživého ducha, můžete si zkusit „zabojovat“ o 2×2 vstupy na tuto akci. Stačí odpovědět na soutěžní otázku na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a čekat, jestli vás vylosujeme z osudí. Otázka zní: V jakém roce Bulp získali v Radio_Head Awards sošky za objev roku a elektronickou nahrávku roku?

TAG:

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.