Com Truise završí svou vesmírnou pouť v Praze

Com Truise Com Truise

Šest dlouhých let uplynulo od doby, kdy americký producent Com Truise vydal svou první desku, se kterou tavil galaxie synthwaveu. V mezidobí vydal několik remixů a EP, nicméně s novou plnohodnotnou deskou se vytasil až loni. Iteration, jak se novinka jmenuje, nepřináší skok do jiné dimenze, nýbrž dále zkoumá možnosti vesmíru dobře známého všem fanouškům jeho tvorby. Představí ji v Praze, kam se vrátí 7. března.

Mihotavé zvuky a vybuchující beaty navozují pocit cesty časem zpět do osmdesátek, kdy Číslo 5 ještě žilo, Krotitelé duchů byli vtipní a Blade Runner nebyl doslovným sci-fi pro puberťáky. Jakkoliv umělců, věnujících se momentálně obdobné tématice, není zrovna málo, Seth Haley se svou vizí blíží dané atmosféře ze všech nejvíce.

Onu atmosféru se po vydání desky rozhodl zcela nečekaně šířit po světě i prostřednictvím koncertů, a k jednomu takovému se právě schyluje v pražské MeetFactory. Com Truise tam vystoupí 7. března, přičemž kdo jej na onom místě zastihl již před dvěma lety jistě potvrdí, že je o co stát. Dechberoucí hra se světlem, industriální techno elektronika, světélkující měsíc nad siluetou tajemného, energií pulzujícího města…

Com Truise, Praha – MeetFactory, 7. 3. 18

  vychází za podpory
  EEA and Norway grants
  Ministerstvo kultury ČR
  Nadace Český hudební fond
  NADACE ŽIVOT UMĚLCE

  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.