Dánská zpěvačka MØ v Praze nevystoupí, britští Glass Animals však ano | aktualizováno 16. 9.

Koncert byl podle informace od pořadatelů zrušen, důvody uvedla zpěvačka v oficiální zprávě:  „Drahá Praho, je mi převelice líto, že nyní musím zrušit naplánovaný koncert 18. 11. v Meetfactory. Musím si vzít na nějaký čas volno, abych si odpočla a mohla se plně soustředit na tvorbu nového alba.“ Podle plánu však vystoupí v daný termín skupina Glass Animals. Pro informace o již zakoupených vstupenkách kontaktujte předprodej Ticketpro v pasáži Rokoko v Praze nebo emailem.

Karen Marie Ørsted, která vystupuje pod iniciály , se letos představila na Colours of Ostrava a pokud jste ji tam nezastihli nebo byste ji rádi viděli znovu, máte příležitost. V úterý 18. listopadu v pražské MeetFactory vystoupí pouze britští Glass Animals, kteří v červnu debutovali albem ZABA.

Vstupenky za 495 korun plus poplatky seženete v síti Ticketpro nabo na facebooku pořádající agentury Fource Entertainment.

Glass Animals, Praha - MeetFactory, 18. 11. 14

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.