Deep Purple vystoupí už tuto neděli ve Slavkově u Brna

Deep Purple, foto Warner Deep Purplefoto: Warner

Deep Purple už u nás nehrají rozhodně poprvé, ale ve Slavkově u Brna je čeká na našem území premiéra pod širým nebem. Legendární kapela, která si prošla mnoha personálními změnami a na jejímž koncertě můžeme očekávat průřez slavným repertoárem a hity jako Smoke On The Water, Hush či Black Night také nedávno oznámila, že připravuje novou desku. Jedenácti-skladbové album Now what?! Deep Purple nahrávali pod dohledem producenta Boba Ezrina a nějaká ta novinka by určitě měla zaznít i v neděli 4. srpna, kdy skupina přijede na Moravu.

Koncert se odehraje v zahradě slavkovského zámku, tedy v přírodním amfiteátru a místě historicky atraktivním. V současnosti je prodáno kolem 9000 lístků, ale stále je ještě možné vstupenky pořídit. Doprava do Slavkova u Brna by měla být plynulejší díky posílení vlakových spojů. Deep Purple začnou hrát v devět večer, před nimi bude pódium patřit třem českým předkapelám – Lidopop, Tom Jegr a GANG a Progres 2.

Vstupenky za 790 korun v předprodeji seženete v sítích Ticketpro, Ticketportal nebo přímo na pokladně zámku. Na místě pak budou za 990 korun.

Deep Purple, Slavkov u Brna – přírodní amfiteátr slavkovského zámku, 4. 8. 13

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.