Koncert Deep Purple ve Slavkově byl kvůli bouřce přesunut na dnešek

Deep Purple, foto Warner Deep Purplefoto: Warner

Silná bouřka včera zasáhla celé území České republiky a nevyhnula se ani Slavkovu u Brna, kde se měl konat koncert Deep Purple. Během vystoupení předkapely Progres 2 byla však akce zastavena a z bezpečnostních důvodů nakonec zrušeno i vystoupení hlavní kapely.

Pořadatelé se rozhodli uspořádat koncert v náhradním termínu, který je dnes večer ve 20.00, areál se otevře už od pěti odpoledne, před Deep Purple zahraje ještě předkapela Zadáci. Vstupenky zůstávají v platnosti, na základě rozhodnutí pořadatele se však nebudou vracet, protože nedošlo ke zrušení koncertu, ale jeho přesunutí na nejbližší možný termín. Filip Hrbek za pořadatelskou agenturu Live Nation k tomu uvedl: „Koncert byl včera zrušen z důvodů, kterým nikdo nemohl zabránit, a bylo to nepříjemné pro všechny strany. Chápeme, že pro některé návštěvníky bude účast na akci po přesunutí na další den komplikovaná, ale pro nás je úspěch, že vůbec můžeme koncert uspořádat díky vstřícnosti managementu kapely. Deep Purple jsou na místě, právě zkouší a koncert bude.

Předprodej vstupenek na nový termín je nyní obnoven, lístky budou k dispozici i na místě. Deep Purple skončí své vystoupení ve 22:00, těsně poté pojede ze Slavkova poslední vlakový spoj do Brna.

Deep Purple, Slavkov u Brna – přírodní amfiteátr slavkovského zámku, 5. 8. 13  

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.