Denovali Records oslaví desetileté výročí sérií koncertů. Zastaví se i v Praze

Významné německé nezávislé vydavatelství Denovali Records uzavírá první dekádu své existence. A to je dostatečný důvod pro to, aby label, který má ve své stáji i dva české zástupce – Floexe a Never Sol –, vyrazil na oslavu do světa. Učiní tak v květnu sérií sedmi koncertů, přičemž jedna zastávka se bude konat také v pražském Paláci Akropolis.

Denovali Records do Akropole zavítají 18. května a přivezou s sebou čtyři „své” ovečky. Na domácí půdě si zahraje Floex, dále se pak představí ambientní neoklasika britských Piano Interrupted, experimentální laptop folk Origamibiro a psychedelické drone snění Ensemble Economique.

Chcete-li vidět živé blahopřání od Never Sol, která se mimo jiné prodrala do naší výroční Klapky, budete muset vyrazit na výlet do zahraniční. Představí se totiž pouze na zastávce v Mnichově. Celý seznam koncertů, včetně zúčastněných hudebníků, si můžete prohlédnout na oficiálním webu Denovali Records.

10 Years of Denovali, Praha – Palác Akropolis, 18. 5. 15

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.