Destrukce hlukem aneb HEALTH v Meet Factory

HEALTH HEALTH

Industriální hudba – a žánry jako noise, které z ní vzešly – má být zdrcující, energická a smyslně texturovaná. Přesně taková je i hudba losangeleských hlukařů HEALTH.

Po pět let starém remixovém albu Disco 2 a výborném soundtracku ke hře Max Payne 3 se letos experimentátoři z Kalifornie vrátili v plné parádě s deskou Death Magic, kterou si vzal producentsky na starost jeden z lídrů industriálně-elektronické scény The Haxan Cloak. Deska je to vskutku výborná a plná energie, která však nejlépe funguje naživo. Proto doporučujeme okusit tento zážitek spolu s námi již tuto sobotu 17. října v pražské MeetFactory.

Noise-popovou párty rozproudí americký producent Lee Bannon, jemuž v létě vyšla novinka na labelu Ninja Tunes, což je vždy záruka kvality. Dunění synťáků, ševelící efekty, poklidná elektrická kytara a tuna atmosféry. Buďte u toho!

HEALTH + Lee Bannon, Praha – MeetFactory, 17. 10. 15

  vychází za podpory
  EEA and Norway grants
  Ministerstvo kultury ČR
  Nadace Český hudební fond
  NADACE ŽIVOT UMĚLCE

  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.