Disappears zavítají do Sedmičky, přizvukovat jim budou Inheritance

Američtí černotemníci ze stáje Kranky, Disappears, tvůrčí krizí netrpí. Od roku 2010 vydali již pět studiových alb a s tím posledním nyní poprvé přijíždějí i k nám. Mrazivou industriální vřavu Irreal představí na strahovské Sedmičce.

„(...) atmosférické budování skličujícího palčivého šmirglu. Těžkopádná basa a bicí do zbláznění noří do jedné smyčky, kytary se střídavě s všudypřítomnou industriální křečí buď ztotožňují, anebo se jí snaží prozurčet kovově chladnou vyhrávkou. Mráz a opuštěnost hluboko v podzemí ukryté garáže pak umocňuje rezignovaný, bezútěšný hlas Briana Case,” napsali jsme o nejčerstvějším počinu Disappears v naší rubrice Bedekr.

Doprovod budou americké návštěvě dělat o poznání klidnější, post-rockoví Inheritance (Czech it). Vstupenky si můžete zarezervovat na webu Klubu 007 Strahov, a to za 220 Kč. V případě koupi lístku na místě zaplatíte 270 Kč.

Disappears + Inheritance, Praha – Klub 007 Strahov, 23. 5. 15

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.