Do víru tance novým albem uvrhnou Digitalism Brno a Prahu

Digitalism Digitalism

Dvojice německých elektronických hračičků, kteří kdysi spoluzakládali žánr new rave, se vrací na scénu s novou barvitou show. Přestože od vydání průkopových hitů jako Zdarlight či Pogo uplynulo pomalu deset let, Jens Moelle a Ismail Tüfekçi mají vizi, jak roztančit, tak na závěr extaticky vytrhnout i po pěti letech od posledního alba. Novinku Mirage představí i českému publiku, a to brněnské Flédě a pražské Roxy.

Při práci na nové desce jsme si nedávali žádné deadliny. Neměli jsme žádné cíle, jak by mělo album vypadat. Prostě jsme začali dělat muziku a na konci bylo jasné, že právě takhle zní současní Digitalism,“ uvedl k na jaře vydanému třetímu albu Jens Moelle. „Ať už tě osloví melodický track Utopia, electro banger Battlecry nebo jasná nová hitovka Go Time, je jasné, že se zrodilo skvělé album, které tě od prvního poslechu nepustí,” prohlašují v pražské Roxy, kam se Digitalism přesunou poté, co zahrají na Flédě. Ta dodává, že kromě hudební složky lze očekávat také barvitě vrstevnaté projekce a vizuální koláže.

Digitalism, Brno – Fléda, 16. 11. 16
Digitalism, Praha – Roxy, 19. 11. 16

TAG:

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.