Dokument o nespoutaných Daft Punk se odvysílá na konci června

Modly francouzské elektronické hudby sice drží aktuální Grammy za nejlepší elektronické album, přesto zdá se s Random Access Memories živě vystupovat nebudou.

Schováni za svými robotickými maskami vydávají hromadu merchandise a rok zpátky ohlásili chystaný dokument o své nezávislosti. Osmdesát minut dlouhý snímek Daft Punk Unchained z produkce BBC obsáhne kromě záznamů z vystoupení na americké Coachelle především počátky této dvojice, jejich přestrojení, proberou se stará alba a jejich příběhy… zkrátka tradiční dokument, který zpestří komentáře Kanye Westa, Pharrella Williamse anebo Michela Gondryho. Dokument je naplánován na 24. června k vysílání na francouzském Canal+.

Dodejme, že Daft Punk už k filmu opakovaně přičichli. Kromě soundtracku a camea v Tronu mají také vlastní, kultovní snímek Electroma, a jejich druhé album Discovery v plné šíři kdysi vytvořilo základ animovanému snímku Interstella 5555.

TAG:

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.