DVA bodují ve světě, hlásá Vinyla

DVA, foto Tereza Bartůňková DVAfoto: Tereza Bartůňková

Na pop pro neexistující rádia se začíná nalaďovat čím dál víc posluchačů z celého širého světa. Zvěstovatelem takových zpráv je na rozdíl od skromných DVA facebookový profil ceny Vinyla.

S hudbou ke hře Botanicula slavili DVA velké úspěchy po celém světě. Teď Bára a Jan Kratochvílovi stvořili soundtrack ke hře Czechoslovakia 38-89 - výukovým simulacím, které kombinují prvky interaktivního komiksu a počítačových her,“ uvádí se na profilu Vinyly, která letos nominovala na svou cenu (téměř) samé dvojice, včetně právě DVA s albem Nipomo. „Projekt už byl nominován na cenu kongresu vážných her konaného na Floridě a veřejnosti bude dostupný v první polovině roku 2015.“ Zatím můžete zhlédnout trailer níže.

Prostřednictvím Vinyly se včera fanoušci mohli dozvědět také to, že DVA se svým třetím albem dále zabodovali v sekci World Music japonského časopisu Crossbeat (Top 5).

TAG:

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.