Ed Sheeran - Sing Ed Sheeran - Sing

Ed Sheeran vydá své druhé album X v červnu

Zrzavý písničkář Ed Sheeran zveřejnil detaily o svém druhém albu. Poté, co ještě více pronikl do mainstreamového popu, když složil a nazpíval titulní skladbu I See Fire ke druhému dílu Jacksonova Hobita, se spojil s Pharrellem Williamsem, aby spolu nahráli tanečně laděný singl Sing, za který by se nemusel stydět ani Justin Timberlake.

Sing je ukázka z připravované druhé desky pojmenované X (nebo, jak vysvětluje Ed, významem je „multiply“, tj. „znásobení nebo rozmnožení“), která vyjde 23. června. Kdo by se divil krátkému názvu, jen připomínáme, že debut Eda Sheerana se jmenoval + (Plus), zpěvák tedy pokračuje v tradici matematických symbolů. Album se nahrávalo v Los Angeles pod producentským dohledem Ricka Rubina. Finální tracklist, který Sheeran vybíral z více než stovky skladeb, už byl rovněž zveřejněn, deluxe edice desky navíc obsáhne tracky Take It Back, Even My Dad Does Sometimes, Shirtsleeve a filmový singl I See Fire.

Tracklist:

One

Mess

Sing

Don't

Nina

Photo

Bloodstream

Tenerife

Runaway

The Man

Thinking Out Loud

Afire Love

TAG:

Komentáře

vychází za podpory

EEA and Norway grants
Nadace Český hudební fond
Ministerstvo kultury ČR

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.