Electronic Beats oznámil trojici třaskavých jmen, opět vyprodal

Moderat, foto Melissa Hostetler, myspace.com/moderat Moderatfoto: Melissa Hostetler, myspace.com/moderat

Také letos se mezinárodnímu festivalu věnovanému současné elektronické hudbě povedl husarský kousek. Během dne, kdy se oznámil line-up, okamžitě vyprodal. Lístky se objeví už jen v soutěžích. Electronic Beats přivezou Bonobo, Moderat a Diamond Version.

Electronic Beats tak navazují na bleskové vyprodání z loňského roku, kdy pořadatelé oznámili Lanu Del Rey. (Naši fotoreportáž, kde jsou zaznamenáni také Roosevelt a Karin Park, naleznete zde.) „Letos na festivalu Electronic Beats vystoupí berlínské elektronické supertrio Moderat, které tvoří hudebníci Modeselektor a Apparat, pódium dále rozezní také Simon Green aka Bonobo v hypnotické sestavě s živou kapelou,“ říkají organizátoři k Electronic Beats, který se odehraje opět v Divadle Archa, tentokrát s datem 28. března. Dvě zavedená jména doprovodí také jméno méně známé, pro labužníky: „Třetím potvrzeným je německo-japonská formace Diamond Version na pomezí noiseu a elektroniky slibující dokonalou audiovizuální show včetně hry na fluorescentní trubky.

Electronic Beats, Praha - Divadlo Archa, 28. 3. 14

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.