Father Murphy se vrací, kázat s nimi budou Muscle & Marrow

Father Murphy Father Murphy

Stověžatá Praha bude opět hostit opojné kázání dvojice Father Murphy, ti se přitom vrací po roce s neméně zajímavým doprovodem Muscle & Marrow. Duo s proměnlivým, ale ustavičně fascinujícím projevem, představuje zvuk katolického pocitu viny. 

„Jejich hudba je mozaika skládaná z freak noise rocku s rytmikou starého industriálu, klávesových ploch, dětsky neurotických popěvků a sakrální mystiky,” uvádí pořadatelé. „Výsledkem je něco zcela jedinečného, nikdy nicméně nevzniká dojem, že by originalita byla hlavním cílem, kterému se podřizuje vše ostatní. Tady jde zejména o sílu prožitku.” A propo, klip níže ke zhlédnutí se promítal také na letošním MFF Karlovy Vary.

Nejinak je tomu v případě rovněž partnerské dvojice Muscle & Marrow, které lze postavit na osu mezi Battle of Mice a Chelsea Wolfe, energií připomenou domácí Nod Nod. „Na nové desce se Muscle & Marrow vyrovnávají s velmi osobními věcmi, i zničující syrové emoce mohou být elegantní,” uvádí pořadatelé k druhému albu Love, které vyšlo u sanfranciského vydavatelství The Flenser.

Vstupenky lze pořídit i na místě, v předprodeji ale vyjdou notně levněji.

Father Murphy + Muscle & Marrow, Praha – Klub FAMU, 16. 9. 16

 

 

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.