Freiplatz alias Hudební svátek v Opavě již tento víkend

Vložte kočku Vložte kočku Libor Galia

Stejně jako Ostrava, Brno či Praha se i Opava před nedávnou dobou přidala k městům, které se mohou pyšnit svou klubovou nocí. Tým kolem galerijní platformy Gottfrei připravil program nabitý lákavými jmény současné tuzemské alternativní scény.

Povívejte se také: Freiplatz | květen 2016

V pátek se můžeme těšit na audiovizuální show svérázného Panáčika, psychedelické drum'n'bass Lesní zvěře, mladé indie rockery I Love You Honey Bunny či downtempo Creaticity. V sobotu nás čekají elektroničtí pionýři Bullerbyne, neotřelý Lazer Viking, ostravští Places, energické elektro v podobě Vložte kočku, krabičkový solitér Ventolin a v neposlední řadě dobře známí a úspěšní Ghost of you. Chybět nebudou DJ's nejrůznějších žánrů. Dvoudenní opavský večírek se tentokrát odehraje na čtyřech místech, která leží dostatečně blízko sebe, tudíž žádné hektické přebíhání přes půl města nehrozí – času na hudební nálož bude dostatek.

Freiplatz, Opava – různá místa, 21.–22. 10. 16

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.