Ghettoblaster, Atlantik a electro-rapové ptactvo naloží brněnskému Kabinetu múz

Ghettoblaster Ghettoblaster

Otupělost a žádná vize, šest, sedum piv a extáze. Sleduj, jsem na oběžný dráze, příští dny budu platit draze. Dirty Morava vyhlížená z okénka zavšiveného studentského bytu na Letné. Rave jak vymalovaný. Ghettoblaster přijedou řádit se svým low-cost softwarem a změtí samplů, žánrového chaosu, punkového přístupu a dystopického futuro zvuku na prkna brněnského Kabinetu múz. 

Atlantik je další pražská sestava, která ke svému projevu využívá psychedelicky vyznívající elektroniku, do níž sází nekompromisní rapové verše a poetiku nočních můr z Prague’s street. Do třetice v pátečním víru antitezí současného rapu je tu Edošův Kur-ník a Ptakz, electro-rapová crew, kterou tvoří šílenci Trombóza Lů, Laktóza Ellen, Edosh, Smrad, PhoeniCZ, Rhino Gavel, Qbeat a vizuální mág Jakub Matei. Všechny tři formace spojuje sociální kritika a nadžánrová kolážovitá smršť, která je naživo ještě mocnější. Pro více informací klikejte na FB událost koncertu. 

Ghettoblaster + Atlantik + Edošův Kur-ník a Ptakz, Brno – Kabinet Múz, 29. 9. 17

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.