Iron Maiden přivezou své největší hity a velkolepou show do Prahy už za pár dní

Iron Maiden, foto EMI Iron Maidenfoto: EMI

Již v pondělí 29. července se dočkají fanoušci britské heavymetalové legendy Iron Maiden. Kapela vystoupí po pěti letech v Praze, a to v Synot Tip Areně s velkolepou Maiden England Show. Jako zahraniční předskokan se představí britští Voodoo Six, a jak už se stalo při minulých vystoupeních Iron Maiden u nás, dostane šanci zahrát si před několikatisícovým davem jejich příznivců také jedna česká kapela. Tu vybírala nejdříve porota, poté posluchači Rádia Beat. Finální rozhodnutí leží na managementu kapely a ještě není známo, kdo to bude, jisté je však to, že půjde o jméno z vítězné trojice, kterou tvoří Edward Fortyhands, Arakain a Ascendancy.

Na webu Iron Maiden také můžete vidět video z aktuálního turné, které je založeno na koncertním záznamu Maiden England, jež se dočkal letos reedice. Jde o koncertní štaci k albu Seventh Son of A Seventh Son z roku 1988, setlist bude tedy postaven na skladbách z této desky a největších hitech kapely z 80. let.

Tak jako bývá u Iron Maiden zvykem a oproti předchozímu turné k poslednímu albu The Final Frontier jejich koncertní show bude plná pyrotechniky a samozřejmě nebudou chybět různé podoby Eddieho. Stage bude v arktickém designu podobně jako během původního turné k desce Seventh Son Of A Seventh Son. Kapela přijede do Prahy odpočatá po krátké víkendové pauze po svém zítřejším koncertu v Istanbulu.  

Vstupenky v cenách od 990 do 1790 Kč seženete v obvyklých předprodejích.

Iron Maiden, Praha – Synot Tip Arena, 29. 7. 13

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.