Iron Maiden zahrají v Brně

Iron Maiden ještě neřekli poslední slovo se svou aktuální tour Maiden England, která je postavená převážně na reinkarnaci koncertní šňůry z roku 1988 k desce Seventh Son of A Seventh Son. Po jejich loňském propršeném koncertu v Praze, který jsme zachytili v reportáži i obrazem, se chystají na Brno. Co víc, kapela zahraje v moravské metropoli vůbec poprvé za svou kariéru, během které navštívila Českou republiku již několikrát.

Iron Maiden se předvedou 8. června na brněnském Velodromu a půjde o podobnou show, jako byla ta pražská, ale kapela slibuje obměnu setlistu tak, aby se dostalo ještě více na jejich tvorbu z 80. let.

Vstupenky v cenách 1290 Kč na stání a 1790 Kč na stání u pódia budou v prodeji v síti Tickepro od 14. února. Členové fanklubu Iron Maiden je pořídí přednostně již od 12. února a 13. února se otevře předprodej i pro členy klubu pořadatelské agentury Live Nation.  

Iron Maiden, Brno – Velodrom, 8. 6. 14

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.