Jak se živit hudbou v roce 2020? Workshop s Future Archive Recordings

Jak se živit hudbou v roce 2020? Workshop s Future Archive Recordings

Pokud vás zajímá, jestli je skutečně možné se živit v oboru hudby a co to obnáší v jednotlivých „povoláních“, tak stále máte možnost registrovat se na workshop, který proběhne 25. října v brněnském Kabinetu Múz. Spolupořádá ho label Future Archive Recordings, Fair Price Music a financuje proexportní kancelář SoudCzech-Skills. O své zkušenosti se podělí umělci a hudební profesionálové ze zahraničí, proto bude workshop probíhat v angličtině a na základě registrace je účast zdarma.

Dozvíte se, jaké jsou dnes možnosti pracovat v hudebním oboru či průmyslu a získávat příjem. Hosty budou Chris Richards – umělec, booking agent, promotér, artist a tour manager, a také majitel vydavatelství, dále Andrew Nault – hudebník, zvukař, osvětlovač a Mirza Ramic – umělec a booking agent, tour a artist manager, majitel labelu. Registrovat se lze na této stránce.

How To Make A Living From Music in 2020, Brno – Kabinet Múz, 25. 10. 19

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.